Paslaugos

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Vakarų Europą

Šias paslaugas pradėjome teikti nuo 2002 m. Intensyviai dirbdami ir tinkamai pasirinkę partnerius šiandien mes galime atgabenti bet kokio dydžio krovinį iš bet kurios Vakarų Europos šalies. Bendradarbiaudami su partneriais dalinius krovinius pristatome kiekvieną savaitę. Todėl klientai visada žino, kada kroviniai atvyksta. Krovinius visuomet pristatome „nuo durų iki durų“. Savo klientams mes siūlome keletą gabenimo variantų ir padedame išsirinkti tą, kuris jiems yra geriausias konkrečiu atveju. Visada siekiame optimalaus kainos ir kokybės santykio. Gabendami pilnus krovinius iš /į Vakarų Europą prioritetu laikome operatyvumą. Stengiamės, kad krovinys kaip galima greičiau pasiektų tikslą. Nuolatinė gabenimo proceso kontrolė, aukštas mūsų darbuotojų profesionalumas leis Jums pamiršti visus krovinių gabenimo rūpesčius. Juos Jūs atiduosite į patikimas rankas.

Pilnų ir dalinių krovinių gabenimas iš/į Vidurio ir Rytų Europą

Šias paslaugas mes teikiame nuo pat veiklos pradžios transporto srityje. Ilgametis bei nuoseklus darbas leido mums pritraukti daug klientų ir suformuoti nuolatinį krovinių srautą. Todėl šiandien mums nesvarbu, ar Jums reikia parvežti 100 kg ar 24 t, nesvarbu, kurioje vietoje krovinį krauti. Mes tai galime. Ir galime operatyviai. Patyrę darbuotojai visuomet padės Jums pasirinkti optimalų gabenimo variantą. Mes rasime Jums individualų sprendimą, leisiantį atgabenti krovinį iš šių regionų, laikantis tų prioritetų, kurie Jums svarbiausi.
Visus krovinius mes gabename „nuo durų iki durų“. Siekdami optimizuoti savo darbą visuomet susisiekiame su krovinio siuntėjais ir tiksliai suderiname pakrovimo laiką. Mes taupome Jūsų ir savo laiką. Reguliarus krovinių gabenimas iš šių šalių, operatyvus darbas bei lankstus požiūris į klientą yra pagrindiniai mūsų privalumai šioje srityje.

120 m3 krovinių gabenimas iš/į ES, Rusiją

120 m3 dydžio krovinių gabenimas yra pagrindinė mūsų veiklos kryptis. Šiai sričiai skyrėme daug dėmesio. Siekdami maksimalaus patikimumo mes nuolat atnaujiname savo transporto parką. Šiandien savo parke turime 12 didžiatūrių autotraukinių, atitinkančių EURO 5 ir EURO 6 reikalavimus. Tai įgalina įmonę naudotis ETMK leidimais ir vežti krovinius tarp ES šalių ir Rusijos tiesiogiai. Taip pat mes bendradarbiaujame su muitinės tarpininkais ir kliento pageidavimu galime teikti kompleksines muitinės paslaugas. Mūsų pagrindinės gabenimo 120 m3 autotransportu kryptys yra krovinių vežimas iš Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Vokietijos bei Prancūzijos į Rusiją. Didelis ir stabilus klientų ratas leidžia mums planuoti savo transporto judėjimą, todėl mes visada galime pasakyti, kada turėsime laisvą automobilį vienoje ar kitoje šalyje artimiausią savaitę. Šios veiklos prioritetu laikome stabilų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl visuomet esame atviri naujoms bendros veiklos kryptims.

Krovinių ekspedijavimas

Saugus ir patikimas krovinių pristatymas nuo durų iki durų

Individualūs logistikos sprendimai